Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek, 21 czerwca, zabrzmiał po raz ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Przedszkolaczki oraz uczniowie klas I – VII swoje spotkanie rozpoczęli o godzinie 8:00 na naszym boisku szkolnym. Wszystkich powitała pani dyrektor Aleksandra Minda, która skierowała do zgromadzonych kilka słów, gratulując wszystkim uczniom promocji do wyższej klasy oraz życząc dobrych, bezpiecznych wakacji. Na spotkanie przybył również prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza pan Ryszard Kamiński oraz pani Elżbieta Mirosławska, która jest w zarządzie Stowarzyszenia. Dzieci przedszkolne otrzymały dyplomy i książeczki. W obecności wszystkich zgromadzonych wręczone zostały świadectwa uczniom wyróżniającym się w nauce. Po części oficjalnej uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami udali się do klas na ostatnie już wspólne spotkanie.

Wręczono również stypendia ZARZĄDU STOWARZYSZENIA uczniom, którzy uzyskali 5,3 średnią z ocen oraz wzorowe zachowanie. Nagrodzeni tym stypendium zostali:

Milena Rosa,
Antoni Zygmunt
Filip Matylis
Radosław Peter
Dominik Kluczka
Juliusz Wiliński
Franciszek Pieńkowski

Wszyscy otrzymali stypendium w kwocie 450 zł. Gratulujemy !!!

Przez cały rok szkolny trwał również konkurs na najlepiej czytającą klasę oraz Czytelnika Roku. Poniżej w tabeli najlepiej czytające klasy.

MiejsceklasaLiczba wypożyczeń literatury ogółemLiczba wypożyczeń średnio na czytelnika
III988,2
IIIII406,7
IIII545,4

Wręczono również dyplomy uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w czytelnictwie, byli to: Jakub Sewruk, Jakub Bartosik oraz Igor Kluczka, wszyscy z klasy II. Tytuł CZYTELNIKA ROKU 2023/2024 zdobył IGOR KLUCZKA. Wielkie GRATULACJE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content