Festyn Rodzinny

W sobotę, 30 września odbył się kolejny Jesienny Festyn Rodzinny. Organizatorem była Rada Rodziców i Szkoła. w godzinach od 10:00 do 13:00 boisko naszej szkoły odwiedzili Uczniowie, Rodzice i nasi Absolwenci. Animacje dla dzieci, jak i “dmuchańce” zapewniła firma “Nie pękaj” . Ponadto pan Damian Werner przygotował konkurencje sportowe dla naszych uczniów. Odbył się również pokaz jazdy na rowerze w wykonaniu Antka Zygmunta – ucznia klasy V. Podczas festynu rozstrzygnięte zostały dwa konkursy, do których przystąpiły rodziny:

  • konkursie na najpyszniejszą sałatkę – zadanie polegało na przygotowaniu przez całą rodzinę sałatki i dostarczeniu jej do szkoły w dniu konkursu czyli 30 września 2023 r.
  • konkursie Mini Playback Show – członkowie rodziny zaprezentowali jeden utwór i wcielili się w postać wybranego solisty, naśladowali jego gesty, ruchy ust oraz wygląd.

Można było skosztować placków upieczonych przez Rodziców, zjeść pyszną kiełbaskę upieczoną na ognisku, wypić lemoniadę czy wreszcie zjeść watę cukrową. wszyscy bawili się wyśmienicie a pogoda dopisała.

W konkursie na najpyszniejszą sałatkę przyznano dwie równorzędne PIERWSZE NAGRODY: Rodzina Cynarzewskich i Rodzina Różańskich otrzymały ZŁOTĄ CHOCHLĘ, zaś w Mini Playback Show – ZŁOTY MIKROFON otrzymały: Hania Bednarz Jej Mama. GRATULUJEMY!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content