W ostatni dzień przed przerwą świąteczną Uczniowie klasy VII pod kierunkiem Pani Grażyny Kamińskiej zaprosili wszystkich Uczniów, Nauczycieli i Pracowników na wyjątkowe spotkanie. W pierwszej części -artystycznej Uczniowie zapoznali wszystkich z tradycjami, zwyczajami Świąt Wielkanocnych. Po niej zaprosili na wielkanocne […]
Uczniowie naszej szkoły brali udział w rekolekcjach szkolnych przygotowujących do przeżywania najważniejszego święta dla chrześcijan – Zmartwychwstania Pana Jezusa. Rekolekcje w tym roku prowadził ksiądz Zbigniew Plewa. Nauki rekolekcyjne prowadzone były w aktywny sposób. Ksiądz Rekolekcjonista angażował uczniów w różny […]
Skip to content